Acil Para Nasıl Bulunur ?

Çok acil paraya ihtiyacınız varsa bunun öncelikli bulunabilecek adresi en yakınlarınız yani akrabalarınızdır. Akrabaların ardından dostlar gelir ki, zira kötü günlerde yanınızda yer alacak nadir insanlardandır. Eğer hiçbir durumda acil para nasıl bulunur? sorusuna yanıt veremiyorsanız, size en yakın olan bankaya gidip, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunma şansınız vardır. Para ihtiyacınız doğrultusunda belirlenecek olan miktar, yine uygun faiz ve vade seçenekleri ile size sunulacaktır. Pek çok banka bu türde ihtiyaç kredisi sağlamaktadır.

Ya da bir diğer yöntem acil para sorusunu yanıtlamanıza yardımcı olabilir. Bu da kullanmış olduğunuz herhangi bir kredi kartını kullanarak, ATM şubesinden nakit avans çekme seçeneği ile yapabilir ve ihtiyacınızı karşılayacak olan parayı 3-12 ay vade ve düşük faizlerle çekme şansını yakalayabilirsiniz. Eğer bu durum da söz konusu değilse, altın ya da döviz birikmişinizi döviz bürosundan ya da kuyumculardan bozdurabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olan para çok yüksek değil ve biraz da zamanınız varsa ek iş ilanları ile ilgilenebilir hatta makale yazarak da para kazanabilirsiniz.

Acil para bulma sorusu için webmaster sitelerine üye olarak özgün yazılar yazabilir ve bu sayede de neredeyse ayda bir asgari ücrete denk gelecek ölçüde para kazanabilirsiniz. Üstelik acil para bulmak için site site dolaşıp, vakit kaybetmekten ve faiz ödemekten ziyade alın teri ile de para kazanabilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir