Akbank Öğrenci Kredi Kartı

Ülkemizin bilinen ve geniş banka şubesine sahip olan AKBANK’tan öğrenciler için en iyi fırsatlar sunulmaya devam ediyor. 18-26 yaş arası üniversite öğrencilerinin harcamalarını yaparken ekstra avantajlardan yararlanabilecekleri Akbank öğrenci kredi kartı ile harcamalar çok daha düzeyinde olacak, bütçeniz sarsılmadan dilediğiniz gibi ödemelerinizi kolaylıkla yapacaksınız.

“Axess exi26” kredi kartı ile sunulan avantajlardan yararlanarak okulu dışarıda okusanız bile kolaylıkla harcamalarınızı yapacak, kartı kullandıkça ekstra avantajlarından faydalanma imkânına sahip olacaksınız. Axess exi26 ile en iyi şekilde okulunuzu tamamlayabileceğiniz özellikleri ile okul hayatının sıkıntılı yönlerini çok kolay bir şekilde atlatmanın da keyfine varacaksınız.

Akbank Öğrenci Kredi Kartı

Akbank Öğrenci Kredi Kartı Özellikleri

  • Chip para biriktirme
  • Üye işyerlerinden chip para kazanma
  • Üye iş yerlerinden taksitli alışveriş yapma
  • Taksit erteleme
  • Hesap işletim ücreti yok

Tüm bu özellikleri sayesinde öğrenciler artık rahatlığın zirvesine taşınacaklar. Her yönüyle harcamaları kolaylaştıran Axess exi26 kredi kartı ile beklentilerinizden çok daha fazlasını kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz. Güven, ödemelerde kolaylık ve çok daha fazlasını sunan Akbank öğrenci kredi kartı başvurusu hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezi 444 25 25’i arayabilir.

AKBANK resmi web sitesinden detayları inceleyebilir ya da en yakın banka şubesine uğrayabilirsiniz. Kolaylıkla sahip olabileceğiniz kart ile harcamalarınız çok daha keyifli ve yerinde olacaktır. Axess exi26 ile okulunuzu çok daha güzel bir şekilde tamamlayacaksınız.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir