Citibank Öğrenci Kredi Kartı

Yabancı olmasına rağmen ülkemizde çok sayıda şubeye sahip olan Citibank, öğrencileri düşünecek avantajlı paketler sunarak daha rahat bir şekilde okul döneminin atlatılmasında yardımcı oluyor. Öğrenciler için sunduğu “Global Öğrenci Paketi” ile harcamaların çok daha rahat bir şekilde yapılabildiğini söylememiz gerekiyor. Başvuru işlemlerinin kolay olması, aranan şartların her öğrencide bulunması gibi ekstra özellikleri ile istediğiniz zaman Citibank öğrenci kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Citibank Öğrenci Kredi Kartı

Anlaşmalı işyerlerinde taksitlendirme seçenekleri, taksit atlatma özelliği gibi pek çok yöne ve özelliğe sahip olan kredi kartı, okul hayatınız boyunca yanınızdan eksik etmeyeceğiniz özelliklere sahiplik ediyor. Beklediğinizden çok daha fazlasını aradığınızın en iyisini sunan kredi kartı ile harcamalarınız çok daha rahat olacaktır.

Citibank öğrenci kredi kartı avantajları hakkında bankanın iletişim numarasını ya da internet sitesini inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte size en yakın şubeden de detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tüm bunları öğrendikten sonra Citibank öğrenci kredi kartı başvurusu yaparak kısa sürede adresinize teslim alabilirsiniz. Okul hayatı artık sizin için de çok daha az masraflarla bitecek.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir