Denizbank Öğrenci Eğitim Kredisi

Denizbank öğrencilere sağladığı Eğitim Kredisi avantajları ile yeni eğitim ve öğretim döneminde nakit sıkıntısı çeken öğrencilere ilaç gibi gelmktedir. Deniz Bank Öğrenci Kredisi ile en uygun faiz ve vade oranlarıyla nakit problemlerinizde kurtulabilirsiniz.

Denizbank 2016 yılında öğrenciler için oluşturduğu kredi ile eğitim masraflarından kurtulabilirsiniz. Hemde vade oranları istediğiniz gibi esneterek sizi yormadan ödeme yollarını seçmeniz için size bırakıyor. Denizbank Eğitim Kredisi kullanarak okul kaydı, servis ücreti, yurt ücretleri, kılık kıyafet ve kırtasiye malzemesine kadar yapacağınız tüm harcamalarda Denizbank size kredi olanakları sağlıyor.

Denizbank Öğrenci Eğitim Kredisi

Denizbank Öğrenci Eğitim Kredisi Koşulları

Denizbank’tan kullanacağız kredi ile uzun vadede ödeme koşulları ayrıca bankaların arasında en az dosya masrafı alan ilk ve tek bankadır.

  • 60 aya kadar vade olağı.
  • %1,07 faiz oranı.
  • 50 TL dosya masrafı.
  • 38.000 TL’ye kadar kredi olanağı.

Çekeceğiniz kredi tutarını belirledikten sonra en yakın Denizbank şubesine giderek Denizbank Öğrenci kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvuru sırasında sizden nüfus çüzdanı, gelir belgesi ve öğrenci belgesi istenmektedir. Denizbank öğrencilere 38.000 TL’ye kadar kredi çıkartabilmektedir.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir