Denizbank Öğrenci Kredi Kartı

Üniversite öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılarken daha rahat ödeme yapmalarını sağlayan kredi kartı seçenekleri farklı bankalardan sunuluyor. Denizbank da öğrencileri düşünerek işlerine yarayacak ve ödemelerini en rahat şekilde yapabilecekleri bir kredi kartı sunuyor. Denizbank öğrenci kredi kartı ile hem daha kolay alışveriş yapacak, hem de ödemelerinizi yaparken zorlanmayacaksınız.

Tercih edilen kredi kartlarından biri olan “Paso Bonus” sayesinde okul hayatınızın çok daha rahat bir düzeyde geçtiğini göreceksiniz. Özellikleri, avantajları ve diğer yönleriyle memnun eden kredi kartı, 18-26 yaş arası tüm üniversite öğrencilerinin sahip olabilecekleri kartlardan biridir.

Denizbank Öğrenci Kredi Kartı

Denizbank öğrenci kredi kartı özellikleri

  • Türkiye’deki tüm restoranlarda %10 paso indirimi
  • İndirim kazanma
  • Visa PayWave özelliği ile 35 TL ve altı harcamalarınızda şifre ve imza gerektirmemektedir.
  • Deniz otobüsü ve akbil alımlarında kolay ödeme
  • Limitsiz yükle-kullan özelliği

Birçok alanda ve birçok konuda sağladığı özellikleriyle özellikle de öğrencilerin işini rahatlatan Paso Bonus kredi kartı ile rahatlığın keyfine varacaksınız.

Denizbank öğrenci kredi kartı başvurusu detayları hakkında bilgi almak için Denizbank web sitesine giriş yapabilir, 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı‘ndan ya da size en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. Tüm yönleriyle kullanıcısının işini gören ve en iyi şekilde harcamaların yapılmasına yardımcı olan Denizbank öğrenci kredi kartı ile keyifli bir okul hayatı geçireceksiniz. Daha fazlası için detayları inceleyin.

Belki bunları da beğenirsin...

1 Yorum

  1. Şubat 20, 2016

    […] alabilirsiniz. Harcama yaparken daha az maliyetle daha fazla kolaylık elde etmenizi sağlayan denizbank öğrenci kredi kartı sayesinde, okul masrafları, şahsi ihtiyaçlar ve diğer gerekli masraflarınızı çok daha rahat […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir