Finansbank Öğrenci Eğitim Kredisi

Finansbank’ın öğrencilere sağladığı kredi avantajlarından faydalanmak istiyorsanız haber tam size göre. Denizbank’ın açıkladığı 2016 yılında öğrencilere özel hazırladığı bu kredi ile en uygun faiz ve vade oranlarıyla kredi kullanabilirsiniz. Denizbank Öğrenci Kredisi ile 60 aya kadar vade yaptırabilir ayrıca kredi taksit ödemelerini 3 ay sonra başlatabilirsiniz.

Finansbank “kolay” konsepti içerisinde hazırladığı kampanyayı “ÜniversiteKolay” adı altında üniversite okuyan ve öğrenci olan herkesin yararlanabileceği kredi kampanyasını yayına aldı. Öğrencilerin nakit problemlerinde 3 ay öteleme yapabileceği bu kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Denizbank Eğitim Kredisi ile şehirdışında eğitim gören öğrenciler içinde en düşük faiz oranı garantisi vermektedir. Hatta ve hatta Finansbank öğrencilerin kullanabileceği bu kredi de dosya masrafı almamaktadır.

Finansbank Öğrenci Eğitim Kredisi

Finansbank Öğrenci Eğitim Kredisi Koşulları

  • Piyasanın en uygun faiz oranı.
  • Dosya masrafı ödemeden kredi kullanımı.
  • Öğrencilere özel nakit problemlerinde 3 ay erteleme.
  • Kredi kullanımından sonra hesap işletim ücreti almıyorlar.
  • Min 2.000 TL kredi kullanabilirsiniz, max 40.000 TL.
  • 60 aya kadar vade.

Sizde Finansbank’ın Eğitim Kredisinden faydalanmak istiyorsanız en yakın Finansbank şubesini ziyaret edebilirsiniz. Kredi velilere kullanırılacak olup kimlik fotokobisi, gelir belgesi ile kredi kullanabilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

1 Yorum

  1. Şubat 4, 2016

    […] merkezinden, internet sitesinden ya da en yakın Finansbank şubesine gidebilirsiniz. Ayrıca Finansbank Öğrenci Eğitim Kredisi konumuzu da […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir