Finansbank Öğrenci Hesabı

Öğrencilerin maddi sıkıntılarla karşı karşıya kalmamak için mutlaka destek aldıkları bir yer vardır. Kurumların verdikleri burs desteği haricinde bir de aileden ya da tanıdık birinden gelen maddi destekler de vardır. Ancak söz konusu ne olursa olsun; öğrenci her zaman az ödeyen ve daha fazla özelliklere sahip kartlardan faydalanan demektir. Finansbank öğrenci hesabı kullanarak bu söylediklerimizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Öğrencilere özel olarak bankanın sunduğu CardFinans GO ile herhangi bir EFT ücreti ödemeden, hesap işletim ücreti ödemeden gelen paranızı teslim alabilirsiniz. Sunduğu özellikleriyle öğrencilerin yüzünü güldüren Finansbank öğrenci hesabı sayesinde birikimleriniz de hesabınız da kontrol altında olacak.

CardFinans Go başvurusu

Kredi kartı ve hesap kartı olarak kullanabileceğiniz kart ile ödemelerinizi çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirme kolaylığına sahip olabilirsiniz. Finansbank öğrenci hesabı başvurusu yapmak için internet sitesinden işlem yapabilir, çağrı merkezi numarasını arayabilir ya da en yakın şubesine; öğrenci belgesi, kimliğiniz ve ikametgâh belgenizle gidebilirsiniz. Kısa sürede hesabınızı onaylatarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir