Finansbank Öğrenci Kredi Kartı

Öğrencilerin okul yıllarında rahat etmelerinde büyük bir yeri olan ekonomik düzey, çoğu zaman öğrenciler için sıkıntı haline gelmektedir. Özellikle de dar gelirli öğrenci aileleri, bu anlamda çok daha fazla sıkıntı yaşamaktadırlar. Öğrencinin kişisel masraflarından okul masraflarına varıncaya kadar her şey kendi başına bir külfet gerektirir.

Ancak bankaların öğrenciler için ödeme kolaylığı olması adına sundukları kredi kartları, bir nebze de olsa ödemelerin daha rahat yapılmasına yardımcı olmaktadır. Finansbank öğrenci kredi kartı da bu amaç doğrultusunda sunulan bir karttır. Özellikleri ve kullanım kolaylıkları ile masrafların daha asgari seviyeye inmesi amaçlanmaktadır. Bu nedenle tercih edilen isimlerden biridir.

Finansbank Öğrenci Kredi Kartı

Finansbank Öğrenci Kredi Kartı özellikleri

“CardFinans GO” adlı kart, öğrenciler için ideal kartlardan biridir. 18-26 yaş öğrencilerin kullanabilecekleri kart, yaş sınırlamasına göre ayarlanmış özelliklere sahiptir. Belirli özellikleri şunlardır;

  • Minimum ödeme tutarı ödendiğinde 150 TL’ye kadar alışveriş imkanı ve nakit avans çekme.
  • Dönem borcunun ödenmesi durumunda 150 TL’ye kadar faizsiz avans çekme

Özellikleriyle öğrencilerin işini rahatlıkla görmeye yarayan CardFinans GO ile rahatınıza bakabilir, öğrencilik dönemini çok rahat bir şekilde atlatabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey istenen belgeleri hazırlayarak Finansbank öğrenci kredi kartı başvurusu yapmak olacaktır.

Başvuru detayları hakkında bilgi almak için Finansbank 0850 222 0 900 numaralı çağrı merkezinden, internet sitesinden ya da en yakın Finansbank şubesine gidebilirsiniz. Ayrıca Finansbank Öğrenci Eğitim Kredisi konumuzu da inceleyebilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

1 Yorum

  1. Şubat 24, 2016

    […] öğrencilere çok cazip seçenekler sunmaktadır. Dilediğiniz zaman başvuruda bulunabileceğiniz Finansbank öğrenci kredi kartı ile harcama yaparken daha düzenli ödeme kolaylıkları sayesinde istediğiniz gibi ödemelerinizi […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir