Garanti Bankası Öğrenci Kredi Kartı (Bonus Genç)

Okul dönemini daha rahat geçirmek ve maddi olanaksızlıklarla boğuşmamak için Garanti Bankası’nın öğrencilere özel olarak sunduğu kredi kartından faydalanabilirsiniz. “Bonus Genç Kredi Kartı” adı ile öğrencilere özel sunduğu kart ile ödemelerinizi taksit avantajlarından faydalanarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Maliyeti düşürmek ve ödemeleri kolaylıkla yapmak için ideal bir seçenek olduğunu söylememiz gerekiyor.

Garanti bankası öğrenci kredi kartı, kart aidat ücreti olmayan ve bunun yanında bol avantajları olan bir karttır. Yani harcamalarınızı dilediğiniz rahatlıkta yapabileceğiniz bir kredi kartına Garanti bankası ile sahip olacaksınız.

Garanti Bankası Öğrenci Kredi Kartı

Garanti Bankası Öğrenci Kredi Kartı Özellikleri

Birçok avantajıyla öğrencilerin masraflarını hafifleten “Bonus Genç Kart” farklı özellikleriyle öğrencilerin yüzünü güldürecek. Dilerseniz kartın sunduğu özelliklere birlikte göz atalım.

  • Kart masrafı yok.
  • Ücretsiz taksitli nakit avans
  • Ekstre atlatma özelliği
  • Taksitli para özelliği
  • Karttan Havale/EFT
  • İnternetten işlem yapma.

Tüm bu özellikleri sayesinde okul hayatınızın çok daha rahat bir şekilde geçeceğini çok rahat bir şekilde fark edebileceğiniz Garanti bankası öğrenci kredi kartı ile istediğiniz her yerde ödemelerinizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 18-25 yaş arası tüm genç öğrencilerin faydalanabileceği kart ile çok daha güzel avantajlara sahip olmanın keyfini yaşayacaksınız. Detaylar için Garanti Bankası kredi kart bölümünü inceleyebilir, size en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. Öğrencilerin yüzü, garantiyle daha fazla gülecek.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir