Garanti Bankası Öğrenci Eğitim Kredisi

Garanti Bankası öğrenci kredisi ile tüm ödemeleriniz ve eğitim harcamalarınız için sizlere büyük fırsat sunuyor. Garanti Bankası eğitim kredisi ile nakit para sıkıntısı çekmeden kredi fırsatlarından faydanarak nakit sıkıntınıza çözüm oluyor. Öğrencilerin korkulu rüyası olan kitap, kırtasiye, yurt giderleri ve okul masrafları için nakit problemlerine Garanti Bankası Öğrenci Kredisi ile çözebilirsiniz.

Garanti Bankasının 2016 programında öğrencilere en uygun faiz oranları ile tam destek olacağını Garanti.com.tr adresinde duyurmuştu. Garanti bankası 100.000 TL’ye kadar öğrencilere kredi fırsatı sunuyor. Hemde bu kredi tutarını 36 aya varan vade seçenekleri ile öğrencileri bir hayli rahatlatmış durumda.

Garanti Bankası Öğrenci Kredisi

Garanti Bankası Eğitim Kredisi Kampanya Koşulları

 • 36 Aya kadar vade koşulu.
 • 100.000 TL’ye kadar kredi çekme olanakları.
 • %1.48 faiz oranı.
 • Öğrenci belgesi veya öğrenim kayıt belgesi
 • Değişken olmakla beraber kefil ile kabül.
 • Nüfus cüzadı veya ehliyet.

Öğrencilik döneminizde nakit problemi çekiyorsanız Garanti Bankası Eğitim kredisi fırsatlarından yararlanmak için en yakında Garanti Bankası şubesini ziyaret ederek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bu yazıya toplam 2 tane yorum yapılmış.

 1. Murat Aksoy diyor ki:

  Garanti bankası öğrenci kredisinin güncel faiz oranları hakkında detaylı bilgi alabilir miyim ?

 1. Şubat 23, 2016

  […] düşerler. Bu sıkıntı zamanlarında öğrencilerin imdadına bankalar yetişir. HSBC, Garanti bankası, Halkbank, Vakıfbank, İş bankası gibi ülkemizin önde gelen bankaları öğrenciler için […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir