Halk Bankası Öğrenci Kredi Kartı

Ülkemizin eski ve bilinen bankalarından biri olan Halk Bankası, öğrencilere yardımcı olmaya devam eden seçeneklerini güncellemeye devam ediyor. İmkân ve olanakların sunulduğu banka ile harcamalarınızı çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirerek dilediğiniz gibi bir okul hayatına daha rahat sahip olabilirsiniz.

Öğrenciler için ideal bir seçenek olan Halkbank Bank24 Jet kartı ile harcamalarınızı yaparken sunulan avantajlarından faydalanmanın keyfine varacaksınız. Özellikleri ve avantajları sayesinde, üniversite döneminde yapacağınız harcamalarınızın çok daha rahat bir şekilde ödendiğini göreceksiniz. Belirgin özelliklere sahip olan Halkbank Bank24 Jet kartı, avantajlarıyla dolu doluya bir kredi kartıdır.

Halk Bankası Öğrenci Kredi Kartı

Halk Bankası Öğrenci Kredi Kartı Özellikleri

  • Para yatırabilir
  • Para çekebilir
  • Hesap bakiyenizi öğrenebilir
  • Temassız hızlı ödeme
  • Şifreli ödeme

Özellikleri sayesinde öğrencilerin işini en iyi şekilde görmeye yarayan Halkbank Bank24 Jet kart ile beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olabileceksiniz. Kolay başvuru şartları ile kısa sürede kartınızı elinizin altına alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Halk bankası öğrenci kredi kartı başvurusu detayları hakkında bilgi almak için 0850 222 0 400 veya 444 0 400’den Halkbank Dialog‘u arayabilir, internet sitesinden detaylı bilgileri inceleyebilir ya da size en yakın Halk Bankası şubesine gidebilirsiniz. Üniversite hayatını rahat bir düzeyde tamamlamak ve ödemeleri çok daha rahat bir şekilde yapmak için kesinlikle sahip olmanızı önerdiğimiz kartlardan biridir.

Belki bunları da beğenirsin...

1 Yorum

  1. Şubat 24, 2016

    […] bunlar katlanmanıza gerek kalmadan ödemelerinizi en güzel şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank öğrenci kredi kartı seçeneği ile dilediğiniz gibi harcama yapabilir, harcamalarınızı yaptıkça da ekstra olarak […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir