Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Bankaların işlem karşılığında almış oldukları; Eft, Havale ve Hesap İşletim Ücretini vermek zorunda değilsiniz. Bankalar 20 ila 150 lirası arasında değişen hesap işletim ücreti müşterilerinden talep etmektedir. Ama bazı bankalar müşteri memnuniyetini arttırmak adına hesap işletim ücreti almamaktadır. İşte size hesap işletim almayan bankalar listesi:

Finansbank Enpara

Finansbank Enparayı şubesiz bankacılık olarak nam saldığı için Enpara ile yapılan bütün işlemler ücretsiz. İnternet üzerinden yapılan Enpara, Eft ve hesap işletim ücreti gibi bankacılık hizmetlerinin hiçbirinden para alınmamaktadır. Üstelik Enpara; müşteri ile yapılan sözleşmede bankacılık hizmetlerinin karşılığında herhangi bir ücret kesmeyeceklerini teminat altına almaktadır.

Kuveyt Türk Senin Bankan

Senin bankan sistemi de tıpkı Enpara gibi bankacılık hizmetlerinin internet üzerinden yapıldığı bir sistem. Senin bankan ile Eft, havale ücreti ve hesap işletim ücreti talep edilmemektedir.

Yapı Kredi Nuvo

Gelişmelerden uzak kalmayan birçok banka şubesiz bankacılık hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir bankacılık hizmeti sunuyor. Şubesiz bankacılığın yeni adresi Yapı Kredi bankasının Nuvo hesabı oldu. Nuvo’da müşterilerinden hesap işletim ücreti almamaktadır. Ayrıca Nuvo ile Eft ve havale ücreti de alınmamaktadır.

Albaraka Türk Bankası

Albaraka Türk bankası müşterilerinden hesap işletim ücreti, Eft ve havale ücreti almamaktadır.

Türkiye Finans Bankası

Türkiye Finans bankası da müşterilerinden hesap işletim ücreti talep etmeyen bankalar arasında yer alan bankadır.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir