HSBC Öğrenci Hesabı

Öğrenciler için sunulan avantajlar, öğrenci kıvamında bankalar tarafından sunuluyor. HSBC bankasının da öğrencilere yönelik sunduğu cazip seçeneklerden biri de hesap kartıdır. HSBC öğrenci hesabı ile avantajların en güzelinden faydalanabilir, dilediğiniz gibi hesabınıza gelen parayı kesintiye uğramadan alabilirsiniz. Tüm HSBC ATM’lerinde geçerli olmak üzere kullanabileceğiniz “Campus Hesap” sayesinde artık bütçenize zarar gelmeden hesabınızdan paranızı alabileceksiniz.

Birçok avantajlı yönüyle kullanmanızı önerdiğimiz kart ile öğrencilik dönemlerinde harcamalarınızın çok daha stabil geçmesini sağlayacaksınız. Düzenli harçlık ödemeleri, kredili mevduat hesabı, bireysel telefon bankacılığı ve otomatik ödeme talimatı gibi avantajları olan Campus Hesap ile çok daha rahat edeceksiniz.

HSBC öğrenci hesabı başvurusu

Kullanım detaylarıyla ve özellikleriyle öğrencilerin işini kolaylaştıran HSBC öğrenci hesabı başvurusu hakkında detaylı bilgi almak için bankanın resmi web sitesini inceleyebilir, en yakın banka şubesine gidebilir veya müşteri hizmetleri 0850 211 0 111 numarasını arayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kullanımı kolay, avantajları bol olan Campus Hesap ile artık çok daha rahat edeceksiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir