HSBC Öğrenci Kredi Kartı

Üniversite hayatının zorlu dönemlerinden geçerken maddi olanaksızlıkların önünüze engel olmasını bankaların sunduğu kredi kartı ile kolaylıkla aşabilirsiniz. Tüm bankaların kendilerine göre sundukları bazı kredi kartı tiplerinden yararlanarak harcamalarınızı yaparken istediğiniz şekilde taksitlendirme ve ekstra avantaj kazanabilirsiniz.

HSBC Öğrenci Kredi KartıBu anlamda HSBC öğrenci kredi kartı ile de birçok ayrıcalığa sahip olarak okul hayatınızın çok daha rahat bir düzeyde devam etmesine katkıda bulunabilirsiniz. HSBC Campus kredi kartı adıyla 18-25 arası, ön lisans, lisans ve doktora öğrencilerinin yararlanabilecekleri olanaklar sunulmaktadır. Tüm bunları değerlendirdiğinizde, kredi kartı almaya karar verdiğinizde tercihleriniz arasına HSBC öğrenci kredi kartı almanın da yerinde olacağını anlayacaksınız.

HSBC öğrenci kredi kartı özellikleri

  • Yurtiçi ve yurtdışı tüm banka ATM’lerinden nakit avans çekme
  • Sağlık, otomotiv, eğlence giyim ve birçok alanda indirim
  • İstanbul Atatürk Havalimanında bulunan HSBC Club Lounge’tan 60 TL ile yararlanma olanağı
  • Ekstra indirimler
  • Hesap işletim ücreti yok.

Özellikleri ve öğrencilere sağladığı kolaylıkları ile harcamaların çok daha yerinde yapılmasını sağlayan HSBC öğrenci kredi kartı ile beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olacaksınız.

Yapacağınız tüm harcamalarınızı belirlerken kolay ödeme seçenekleri ile sunulan HSBC Campus kredi kartı başvurusu için yapmanız gereken tek şey öğrencilik belgesi, ikametgâh belgesi gibi evrakları hazırlayarak en yakın HSBC bankası şubesine uğramak olacaktır. Daha fazla bilgi için çağrı merkezi 444 0 111‘i arayabilir, internet sitesinden detaylara ulaşabilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir