İNG Bank Öğrenci Eğitim Kredisi

Okul zamanlarında masraflarınızı rahat bir şekilde karşılamak ve herhangi bir maddi sıkıntı ile yüz yüze gelmemek için bankaların sundukları kampanyaları incelemeniz ve buna göre hareket etmeniz, işinizin kolaylaşmasında oldukça yardımcı olacaktır. Bilinen ve tercih edilen bankalardan biri olarak bilinen İNG bank, öğrencilere destek olmak amacı ile eğitim kredisi fırsatı sunuyor.

“Dersini çalışmış kredi!” sloganı ile üniversitelilere yardımcı olan banka, 50,000 TL’ye kadar kredi desteğini 36 ay vade ile ödeme kolaylıkları sağlıyor. Yapılması gereken tek şey başvuru yapmak olacaktır. İNG bank öğrenci eğitim kredisi ile eğitim hayallerinizi ertelemeye gerek kalmadan dilediğiniz gibi okulunuzu tamamlamanın keyfine varacaksınız.

İNG bank öğrenci eğitim kredisi başvurusu

Bankanın resmi internet sitesinden online olarak kolaylıkla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İNG bank öğrenci eğitim kredisi başvurusu formunu doldurarak işlemi tamamlayabilir, en yakın şubesine giderek işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitiminize hayal ettiğiniz gibi devam etmek için bankanın ayrıcalıklarından yararlanmanızı öneriyoruz. Daha fazla bilgi ve detay için 0850 222 0 600 çağrı merkezi numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir