İNG Bank Öğrenci Hesabı

Öğrencilerin hesaplarını iyi tutması, ödemelerini zamanında ve mümkün mertebe masrafsız bir şekilde yapmaları ya da ailelerinden gelecek bir harçlık ya da herhangi bir parayı alırken ailelerine de yük olmamaları için alacakları banka hesabını iyi seçmeleri gerekiyor. Bu konuda yardımcı olan bankalardan biri İNG banktır.

Bankanın öğrenciler için sunmuş olduğu cazip seçenekli İNG bank öğrenci hesabı ile çok daha rahat bir şekilde ödemelerinizi yapabilir, hesabınıza gelen parayı masrafsız bir şekilde karşı taraftan alabilirsiniz. İNG Bank’ın sunduğu “Turuncu hesap” sayesinde ayrıcalıklı özelliklere sahip olabilir, istediğiniz gibi paranızı yönetebilirsiniz.

İNG Bank öğrenci hesabı başvurusu

Bankanın internet sitesinden, 0850 222 0 600 çağrı merkezi numarasından ya da size en yakın banka şubesinden detaylı bilgileri aldıktan sonra İNG bank öğrenci hesabı başvurusu yapabilirsiniz. Kolay kullanım özelliği sayesinde artık dilediğiniz her yerden çok kolay bir şekilde ödemelerinizi hesabınıza alacaksınız.

Zaman kaybetme ya da banka masraflarına katlanmanıza gerek bırakmayan ayrıcalıklı öğrenci hesabı ile çok daha rahat edeceksiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir