İş Bankası Öğrenci Hesabı

Üniversitenin zorlu sürecinden geçerken bir de ekonomik yönden zorluk yaşamanız, olumsuz birçok durumu da beraberinde getirebilir. Bu nedenle okul okurken ihtiyacınız olan en önemli şeylerden biri de bir banka hesabıdır. Her bankanın kendine göre bazı özelliklerle donattığı öğrenci hesabı mutlaka vardır.

Ancak iş bankasının sunduğu kart, hem kredi kartı hem de hesap kartı özelliğine sahiptir. İş’te Üniversiteli adındaki kredi kartı ile vadesiz hesap işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Yani ailenizden gelecek bir para için de kartınızı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Hem de birçok avantajından faydalanacak şekilde bunu yapacaksınız.

İş bankası öğrenci hesabı özellikleri

  • Hesap işletim ücreti yoktur.
  • Üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde taksit seçenekleri
  • Taksit atlatma
  • Avans çekme
  • Masraf ödemesiz havale

Bu özellikleri ile okul dönemini en kolay şekilde atlatmanıza yardımcı olan iş bankası öğrenci hesabı başvurusu için en yakın banka şubesine gidebilir, resmi internet sitesini inceleyebilir yahut çağrı merkezi numarasını arayarak daha detaylı bilgilere ulaşarak başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Üniversitenin kolaylıklarının tamamı iş bankasından sunuluyor.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir