İş Bankası Öğrenci Kredi Kartı (İş’Te Üniversiteli)

Üniversite hayatının zor yanlarının olmasıyla birlikte sunulan kolaylıklar sayesinde rahat bir okul hayatı yaşamak da mümkündür. Ödemeler, nakit avanslar, harçlık ve daha birçok ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilmeniz için İş bankası öğrenci kredi kartı başvurusunda bulunmanız yeterli olacaktır.

Sunduğu cazip seçenekler, taksitli alışverişler, gençlere özel imkânlar ve daha fazlası ile istediğinizden çok daha iyisine sahip olabileceksiniz. 18 yaş üstü, lisans eğitimlerini sürdüren tüm öğrencilerin başvuru yapabilecekleri “İş’te Üniversiteli” kredi kartı ile beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olacaksınız.

İş Bankası Öğrenci Kredi Kartı

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı özellikleri

 • Harcadıkça kazanma özelliği
 • 200,000 kadar Maximum üye işyerlerinden taksitli alışveriş yapma ve biriken puanları kullanma özelliği
 • Puanları biriktirme ya da Maximum üye işyerinde kullanma imkânı
 • Temassız özellik
 • Üzerinde “temassız” logosu olan tüm yerlerde kullanma özelliği

Tüm bu seçeneklerden ve özelliklerden çok daha fazlasına sahip olan iş bankası öğrenci kredi kartı ile okul yıllarında rahat olmanın keyfine varacaksınız. En yakın şubeye giderek istenen belgeleri verdiğiniz takdirde kısa sürede kredi kartınızı adresinize alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnternetten şubelerden ve ATM şubelerinden borç ödeme özelliğine de sahip olan İş’te Üniversiteli kredi kartı ile en iyi şekilde harcamalarınızı yapacak, taksitli alışveriş seçeneklerinden yararlanarak okul hayatınızın rahat bir düzeyde ilerlemesini sağlayacaksınız. Sen de üniversiteli isen başvurmak için geç kalma. Detaylar için resmi internet sitesine bakabilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bu yazıya toplam 2 tane yorum yapılmış.

 1. Şubat 1, 2016

  […] değişik özelliklere ve farklı avantajlara sahip olan “İş’te üniversiteli kart” sunan iş bankası, ya da daha düşük faiz oranlarına sahip “GençBank Kart” gibi kredi […]

 2. Şubat 3, 2016

  […] önceki konumuzda “İş bankası öğrendi kredi kartı” başlığında kartın özellikleri hakkında detaylı bilgi vermiştik. Konuyu inceleyerek, […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir