İş’te Üniversiteli Kredi Kartı

Üniversite hayatının güzel yanları olduğu kadar zor yanları da vardır. Zor yanları, genel olarak dışarıda okul okuyan öğrenciler için daha fazlasıyla kendini gösteren bir durumdur. Ancak bu durumu kolaylaştırmak ve daha düzeyinde bir hale getirmek için sunulan seçenekler ve bankaların öğrencilere sundukları ayrıcalıkları değerlendirebilirsiniz.

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı

Yine bu kapsamda hizmet sunan İş bankası, öğrencilerin ekonomik özgürlüklerine sahip olmalarını sağlamak adına “işte üniversiteli kredi kartı” adıyla hizmet sağlamaktadır. Özellikleri ve sunduğu ayrıcalıklarıyla çok daha rahat bir şekilde okulunuzu okuyabilir ve herhangi bir alışverişte zorlanmaya girmeden kolaylıkla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş’te üniversiteli kredi kartı başvurusu

Daha önceki konumuzda İş bankası öğrendi kredi kartı başlığında kartın özellikleri hakkında detaylı bilgi vermiştik. Konuyu inceleyerek, kartın sunduğu özellikler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Harcamalarınızı istediğiniz şekilde gerçekleştirmek ve sunulan ayrıcalıklardan yararlanmak için işte üniversiteli kredi kartı başvurusu yapmanızı öneriyoruz. Başvurularınızı en yakın şubeden, 0850 724 0 724 numaralı hattan yahut internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bu yazıya toplam 2 tane yorum yapılmış.

  1. Şubat 19, 2016

    […] iş bankasının sunduğu kart, hem kredi kartı hem de hesap kartı özelliğine sahiptir. “İş’te Üniversiteli” adındaki kredi kartı ile vadesiz hesap işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Yani […]

  2. Şubat 22, 2016

    […] çok tercih edilen kredi kartlarından biri İş’te Üniversiteli kartıdır. Cazip avantajlarının yanında en önemli konulardan biri olan borç gecikmesi […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir