Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Bankalar, hayatımızın neredeyse temel taşları haline gelen kurumlardır. Aslında bir bakıma finansman destekçisi ve zor zamanların yardımcıları da denebilir. Çoğu zaman insanlar parasızlık sıkıntısı yüzünden depresyon ve bunalım geçirebilmektedirler. Bankalar bu anlamda kolaylık sağlasalar da kredi almak bazen çok zor olabiliyor. Ancak bu demek değildir ki kesinlikle kredi kullanılamaz. Kefilsiz kredi veren bankalar, ihtiyaçların karşılanabilmesi için bir takım kampanyalar düzenleyerek rahat bir şekilde kredi almayı sunmaktadırlar. 5 ile 15 bin TL arasında değişen rakamlarla 36 aya varan vade farkıyla kefilsiz kredi veren bankalara başvuru yaparak ihtiyacınızı karşılama kolaylıklarını değerlendirerek zorluklardan daha rahat bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Kefilsiz Kredi veren bankalar;

Denizbank Kefilsiz Kredi: Bu bankanın ihtiyaç kredisine yönelik verdiği hizmetten yararlanmak için TC kimlik numaranızı 3280’e SMS gönderin. Kısa sürede kredi sonucu yine banka tarafından size aktarılacaktır.

Finansbank Kefilsiz Kredi: Ülkemizin tercih edilen bankalarından olan Finansbank’tan kefilsiz kredi almak için TC kimlik numaranızı 5030′ a SMS gönderebilirsiniz.

Garanti Bankası kefilsiz kredi: Bu bankadan yararlanarak ihtiyaçlarınızı kefilsiz olarak gidermek için Kredi yazıp TC kimlik numaranızı 3340’a SMS gönderebilirsiniz.

Her bankanın bir kolaylık sağlaması ile kısa sürede çözüm bulmak basittir. Ancak tüm bunları söyledikten sonra kredi alabilmeniz için her ne kadar kefile ihtiyacınız olmasa da en az 3 aylık SSK’nızın olması gerekiyor.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir