Odeabank Öğrenci Eğitim Kredisi

Ülkemizin en yeni bankalarından biri olmasına rağmen, sunduğu cazip kampanyalarla her geçen gün daha fazla tercih edilen Odeabank ile öğrencilik hayatınızın kolaylaşması için de çalışabilirsiniz. Kredi ve kredi kartı imkanlarının sunulduğu bankada, eğitim kredisi desteği verilmektedir. Sabit olarak diğer bankalarda istenen belgelerin burada da istendiğini belirtmemiz gerekiyor.

Odeabank öğrenci eğitim kredisi alarak hem ödemelerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilir, hem de bankanın sunduğu cazip seçeneklerden faydalanarak eğitimizin yarıda kesilmesini engelleyebilirsiniz. Faiz oranlarında düşüklük, vade farkında yüksek vadeler sunan Odeabank öğrenci eğitim kredisi ile çok daha rahat edebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Odeabank Öğrenci Eğitim Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğitim kredisi alacak kişi öğrencinin kendisi ya da velisi ise bankanın istediği evrakları teslim etmeniz gerekiyor. Bunlar;

  • Mal beyanı
  • Varsa tapu
  • Maaş bordrosu
  • İkametgah Senedi
  • Öğrencilik belgesi

Tüm bu evraklarınız elinizin altında hazırda ise yapmanız gereken tek şey size en yakın Odeabank şubesine uğramak olacaktır. Kısa sürede kredi almanın keyfini yaşamak için bankanın hizmetleri hakkında bilgi sunulan resmi internet sitesini inceleyebilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir