Odeabank Öğrenci Kredi Kartı

Öğrencilerin okul masraflarında daha cazip ödeme seçenekleriyle harcamalarını yapmalarına yardımcı olan bankalar, sundukları kredi kartı seçenekleriyle en kolay ödeme yöntemlerini sunuyor. Ülkemizin yeni bankalarından biri olan Odeabank da yine ayrıcalıklı seçenekleriyle öğrencilerin yükünü hafifletiyor. Öğrenciler için özel bir kredi kartı sunulmamaktadır. Ancak sunduğu kredi kartını öğrenciler de çok rahat bir şekilde kullanabilirler.

Çünkü Bank’O Card ile harcamalarınızı çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Hesap işletim ücretinin olmadığı kredi kartında ödemelerde sunulan kolay seçenekler sayesinde beklentilerinizi daha fazlasıyla elde edebilirsiniz. Hem ödemde kolaylık hem de avantajlarından yararlanabileceğiniz Bank’O Card ile üniversite hayatı sizin için de çok daha kolay geçecektir.

Bank’O Card Başvurusu

İhtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılamak, ödemelerinizi yaparken daha avantajlı seçeneklerden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey evraklarınızı hazırlayarak size en yakın Odeabank şubesine uğrayabilirsiniz. Odeabank öğrenci kredi kartı başvurusu hakkında detaylı bilgi almak için 444 8 444 çağrı merkezinden arayabilir ya da 8444’e SMS gönderebilir ya da resmi internet sitesinden detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

1 Yorum

  1. Murat Aksoy diyor ki:

    Kredi kartı ödeme ertelemesinin olması çok güzel.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir