Öğrenci Kredisi Ne Kadar ?

Öğrenci kredisi, bankaların kendi kampanyaları dâhilinde değişen oranlarda verilmektedir. Her bankanın kendine göre belirlediği bir standart çerçevesinden yararlanarak kredi kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Ülkemizin devlet ve özel idare bankalarından dilediğiniz herhangi birine giderek öğrenci kredisi hakkında teferruatlı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ancak sizin için incelemelerde bulunarak sık sorulan “Öğrenci Kredisi Ne Kadar” sorusu hakkında detaylı bilgilere ulaştık. Konuyu inceleyerek bankaların ne kadar kredi verdiklerini öğrenebilir, buna göre hareket ederek seçeceğiniz banka hakkında öncesinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Öğrenci Kredisi Ne Kadar

Bankalara göre Öğrenci Kredisi Faiz Oranları;

İş bankası: %1,38 faiz oranıyla, 36 aya varan taksit imkânları ile öğrenci kredisi alabilirsiniz.

Yapı Kredi: %1,39 faiz oranlarıyla 36 ay vadeli öğrenci kredisi alabilirsiniz.

Garanti Bankası: %1,40 faiz oranıyla 36 ay vadeli öğrenci kredisi alabilirsiniz.

Bank Pozitif: %1,45 faiz oranlarıyla 36 ay vadeli öğrenci kredisi alabilirsiniz.

Bankaların değişik vade farkları ve değişik faiz oranları arasından sizin için en uygun olan bankayı seçerek öğrenci kredisi alabilirsiniz. Eğitimde daha başarılı olmak, sonuçları en iyi şekilde elde etmek adına öğrenci kredisi başvurusu hakkında sizlere bilgi verdiğimiz makalemizi inceleyebilir, size en yakın banka şubesine giderek daha kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğitim hayatında başarıya ulaşmak için maddi olanaksızlıkları dert etmenize gerek kalmayacak.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir