Öğrenciler için 8 Kredi Kartı Önerisi

Öğrencilerin eğitim masraflarını daha rahat karşılayabilmeleri için faydalanabilecekleri kredi kartları vardır. Bankaların sunduğu bu cazip seçenekli kredi kartlarından faydalanmak için sizlere sunacağımız 8 kredi kartı önerisini incelemenizi öneriyoruz.

 İş Bankası – İş’te Üniversiteli

En çok tercih edilen kredi kartlarından biri İş’te Üniversiteli kartıdır. Cazip avantajlarının yanında en önemli konulardan biri olan borç gecikmesi durumunda uyguladığı faiz oranı % 2,6 olarak hesaplanmaktadır.

 TEB – ÜniversiTEB

Öğrenciler için ideal kredi kartı seçeneklerinden biri de ÜniversiTEB kredi kartıdır. Geçikme faizi %2.60 seviyelerinde olan kartın limiti 400-500 TL arasında değişmektedir.

Ziraat Bankası – Genç Kart

Öğrencilere sunduğu destek ile bilinen Ziraat Bankası, Genç Kart ayrıcalığı ile harcamalarda daha tasarruflu olmayı sunan bir kredi kartı ile öğrencilere yardımcı oluyor. Lisans öğrencilerine 500, yüksek lisans öğrencilerine 800 TL, doktora öğrencilerine ise 950 TL limitli kart sunan bankadan yararlanarak ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.

AKBANK – Axess Exi26

Akbank, öğrencilere özel olarak sunduğu Axess Exi26 kart ile destek veriyor. İlk kullanım yılında 20 TL hesap işletim ücreti alan kartın gecikme faizi %2,6 dolaylarındadır.

HSBC – Advantage Campus

Yine tercihleriniz arasına alabileceğiniz bir diğer kredi kartı ise HSBC bankasının sunduğu Advantage Campus kredi kartıdır. İlk yıl için 20 TL hesap işletim ücreti alınan kartın limiti 500 ile 750 TL arasında değişmektedir.

VakıfBank – Like Card Üniversite Kredi Kartı

Özellikleriyle öğrencilerin imdadına yetişen kredi kartlarından birini de Vakıfbank sunuyor. Like Card adı ile sunduğu kart, her anlamda diğer kredi kartlarından çok daha avantajlı yönleriyle göze çarpıyor.

 Yapı Kredi – Kredi Play

Birçok avantajlarıyla dikkatleri üzerine çeken Kredi Play, Yapı Kredi Bankasının öğrencilere özel olarak sunduğu bir karttır. Alışverişlerde esnek seçenekler uygulayan kartta gecikme faizi %2,52 seviyesindedir.

Finansbank – Cardfinans GO

Yıllık kart ücreti 25 TL olan Cardfinans GO da yine öğrencilerin tercih edebilecekleri kartlardan biridir. Özellikleri ve avantajlarından yararlanarak okul hayatınızı en iyi şekilde düzenleyebilir, ödemelerde daha rahat edebilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bu yazıya toplam 2 tane yorum yapılmış.

  1. Murat Aksoy diyor ki:

    Vakıfbankasının öğrenciler için çıkarttığı kredi kartını kullanıyorum 6 aylık dönemlerde kredi kartı kullanım ücreti almamasıyla beni cezbetti diyebilirim.

  2. Bir Dost diyor ki:

    Bende iş bankasını kullanıyorum. Sinema ve müze avantajları çok iyi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir