Öğrenciye 1000 TL Kredi

Bazı zamanlarda, özellikle de kendi şehirlerinden uzak yerlerde okul okuyan öğrencilerin düşük meblağlı kredilere ihtiyaçları olur. Sıkışan bir kira durumunda, masrafların arttığı bir zamanda ya da farklı etkenlerin kendini gösterdiği durumlarda buna ihtiyaç duyulur.

Aslında öğrenciye 1000 TL kredi kartı veren bankalar vardır. Ancak kredi kartı, sürekli kullanılması gereken bir hizmet olduğu için öğrenciler, bunun yerine kredi kullanmayı daha fazla tercih ederler. Tabi ki bankaların standart olarak “öğrenciye 1000 TL kredi” diye bir seçenekleri henüz bulunmamaktadır. Ancak kredi başvurusu yaparken, belirlediğiniz tutarı bankaya sunduğunuzda, öğrenciye özel böyle bir imkân sunabilmektedirler.

Öğrenciye 1000 TL kredi veren bankalar hangileridir?

Başında da dediğimiz gibi bankalara arasında böyle bir kampanya ya da ürün hizmeti sunan banka yoktur. Ancak alternatif olarak; Deniz bank, Halk Bankası, Vakıfbank, Garanti bankası ve Yapı Kredi bankası, öğrenciler için bu tür imkânların sunulmasında daha etkin isimlerdir. Tabi bunun haricinde kalan bankalara da başvuruda bulunarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir