Öğrenciye 1000 TL Limitli Kredi Kartı

Öğrencilerin ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılayabilmeleri, ödemelerini yaparken taksitli seçeneklerle birlikte avantajlı ödeme seçeneklerden yararlanabilmeleri için kredi kartına ihtiyaçları vardır. Tabi kredi kartları da kendi aralarında değişen limitlerle öğrencilere verilmektedir. Genel olarak düşük limitli kredi kartları verildiği için çoğu zaman iş görme noktasında pek de etkili olmayabiliyorlar. Ancak öğrencilere 1000 TL limitli kredi kartı veren bankalardan kart aldığınızda, işinizi fazlasıyla görme kolaylıklarını elde edebilirsiniz. Bankaların bazıları bu limiti karşılamaktadırlar

Örneğin Yapı Kredi bankasının öğrencilere özel sunduğu Play Card 1000 TL limit veriyor. Kolaylıkla harcamalarınızı yapabileceğiniz kart ile hem ekstra avantajlardan faydalanabilir hem de kolay kullanım özelliklerinden yararlanarak işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi bankası Play Card, sadece limiti ile değil aynı zamanda sunduğu cazip özellikleriyle de göze çarpan bir karttır. Örneğin anlaşmalı işyerlerinden taksitli ödeme seçeneği, taksit atlatma özelliği ve bonus kazanma özelliği gibi pek çok farklı yönleriyle öğrencilerin işini kolaylaştırmaktadır.

Yapı kredi bankası dışında öğrenciye 1000 TL limit veren kredi kartı veren banka yoktur. Ancak buna yakın olarak Ziraat Bankası maksimum 950 TL limitli kredi kartı öğrencilere veriyor. Yine de detaylı bir incelemede bulunarak işinizi görebilecek bir kredi kartını bankalardan temin edebilirsiniz. Yeni gelişmeler ve bankalarda yapılacak değişimleri sitemizden sizlere haber etmeye devam edeceğiz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir