Öğrenciye En Uygun Kredi

Öğrencilik yıllarını daha rahat bir şekilde atlatmak, masrafları yaparken daha rahat ödeme yapmak için bankaların sunduğu kredi seçeneklerinden faydalanmak en doğru adım olacaktır. Öğrenciye en uygun kredi veren bankalar arasında inceleme yaparak sizin için en ideal seçeneklerden birini tercih ederek işinizi kolaylıkla halletmenin keyfini yakalayabilirsiniz. Bankaların verdiği öğrenci kredilerinde, her birinin kendi bünyesinde uyguladığı faiz oranları vardır. Bunlar arasından sizin için en uygun olabilecekler hakkında kısa bilgi vermeye çalışalım.

İNG Mini Kredi

Üst limiti 3.000 TL olan İNG mini kredi seçeneğini kullanarak küçük ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 12-36 ay vade seçenekleri, %2.02 faiz oranı ve %0.5 Kredi tahsis ücreti karşılığında sunulan mini kredi seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Akbank

Akbank, öğrencilere özel olarak 15.000 TL’ye kadar kredi desteği sağlayan bir diğer bankadır. 36 ay vade seçeneklerinden yararlanarak ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz Akbank öğrenci kredisi ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

İş Bankası

İş bankası, öğrenci kredisi veren en uygun bankalardan biridir. %1.02 faiz oranı, 12 ay vade, 50.000 TL’ye kadar kredi desteği veren İş Bankası öğrenci kredisinden de yararlanabilirsiniz.

HSBC

Öğrencilere kredi desteği veren bir diğer banka ise HSBC Bankasıdır. 20.000 TL öğrenci kredi desteği veren banka, 12 ay vade ile %1.19 oranında faiz uygulamaktadır.

Öğrenciye en uygun kredi veren diğer bankaları da inceleyerek daha rahat ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir