Öğrenciye Hızlı Kredi

Öğrenciler için kolaylık tanıyan bankaları incelediğinizde, birçok avantajlı hizmetten kolaylıkla faydalanabileceğinizi göreceksiniz. Özellikle de kredi ihtiyaçlarında bu durum kendini daha fazla gösteriyor. Mesela okul zamanlarında masraflarınızı karşılamak için sağdan soldan para aramak yerine cazip seçenekler ve kolay ödemelerle öğrenciye hızlı kredi veren bankaların avantajlarından yararlanabilirsiniz. Birçok banka bu hizmeti sunmaktadır. Hem de çok farklı ve ayrıcalıklı özelliklerle bunu sunuyorlar. İsterseniz hangi bankalardan kredi alabileceğinizi kısaca anlatalım.

HSBC bankası

ING bank öğrenciye hızlı kredi veren bankalardan biridir. %0,37 faiz oranı, 12 ay vadeli, 5.000 TL’ye kadar alabileceğiniz kredi ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Deniz Bank:

Deniz bank da öğrenciye hızlı kredi veren bankalardan biridir. 60 ay vade, %1.07 faiz oranı ve 50 TL dosya masrafı karşılığında kredi olanaklarını değerlendirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası:

Yapı kredi bankası, öğrencilere 5.000 TL’den 20.000 TL’ye kadar değişen faiz oranlarıyla hızlı kredi vermektedir.

Akbank

36 ay vadeli, aylık 370.25 TL ödeyerek 10.000 TL’ye kadar öğrenciye hızlı kredi veren Akbank hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bankaların öğrencilere özel olarak sundukları cazip ödemeli kredi seçeneklerinden faydalanmak ve dilediğiniz gibi ödemelerinizi yapmak için bankaların resmi internet sitelerinden veya çağrı merkezi numaralarından arayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Öğrenciye hızlı kredi avantajlarıyla çok daha güzel bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayarak rahatınıza bakacaksınız. Daha fazla bilgi için önceki konularımızdan öğrenciye kredi veren bankalar başlıklı konuları inceleyebilirsiniz

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir