Öğrenciye Masrafsız İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi, her yaştan insan için zaman zaman lazım olabilen bir destektir. En çok da öğrencilerin ödemelerini yapmalarında kolaylık sağlaması açısından gerekli bir şeydir. Bankalar öğrencilere avantajlı seçenekler sunarken, öğrencilik durumunu göz önünde bulundurarak hizmet vermektedirler. Yani normal müşterilerden daha avantajlı ve daha cazip ödeme seçenekleri sunarlar.

Öğrenciye masrafsız ihtiyaç kredisi veren bankalar, dosya masrafları gibi ödemeleri ortadan kaldırmakla birlikte bir de ödemeleri de kolaylaştırıyorlar. 25.000 TL krediyi 36 ay vadeyle düşük faiz oranlarıyla alarak ihtiyacınızı karşılamada kullanabilirsiniz. Okul kayıt masrafları ve diğer ihtiyaçlarınızı en kolay yoldan halletmenin keyfini yakalamak için bankaların öğrenciye masrafsız ihtiyaç kredisi avantajlarını değerlendirmenizi öneriyoruz.

Hangi bankalar öğrenciye masrafsız ihtiyaç kredisi verir?

Çoğu banka öğrenciler için hizmet vermektedir. Kredi ve kredi kartı seçeneklerini sunarlarken, daha rahat ödeme yapmaları ve daha farklı avantajlarından faydalanmaları konusunda yardımcı olmaktadır. Öğrenciye masrafsız ihtiyaç kredisi veren bankalar; Odeabank, AKBANK, Yapı Kredi Bankası ve İş bankası başta olmak üzere diğer tüm bankalarda bu ayrıcalık mevcuttur. Kolay bir şekilde istenen evrakları tamamlayarak başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Öğrenciye Masrafsız İhtiyaç Kredisi başvurusu

  • ÖSYM’den alınmış “Üniversiteyi kazandı” yazılı belge
  • İkametgâh belgesi
  • Sabit gelir belgesi

Yukarıda saydığımız evraklarınız hazır ise başvurmak istediğiniz bankanın en yakın şubesine giderek işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir