Öğrenciye Taşıt Kredisi

Öğrencilerin okul dönemlerinde bazı zamanlar kendi araçlarına ihtiyaçları olur. Özel bir günde gezmek için ya da daha rahat okula gidip gelmek için buna ihtiyaç duyarlar. Ancak “öğrencilik” varlığın pek yaşanmadığı bir dönem olduğu için araba biraz daha lükse kaçmaktadır. Biraz internetten araştırma yaptım da karşıma çok sayıda öğrenciye taşıt kredisi aramaları çıktı.

Aslında her bir linkin içerisi dolu doluya anlatılmış olsa da sonunda böyle bir şeyin olmadığını gördüm. Yani öğrenciler halka karışmaya devam edecekler. Ama olması da fena olmaz. İhtiyaç kredisi gibi okul bitiminden sonra ödeme yapılmasını sağlayacak banka bulunur mu bilinmez ama olsa herhalde istisnasız tüm öğrencilere başvuruda bulunurlar.

Öğrenciye taşıt kredisi veren banka hali hazırda yok yani. Böyle bir arayış içerisine girmiş iseniz sonuçsuz kalacağınızı söylememiz yerinde olacaktır. Ancak buna ek olarak düşük maliyetli bir araç bulup ihtiyaç kredisi alarak aracınızı satın alabilirsiniz. Bu yönde de bankaların hemen hemen hepsi öğrencilere destek vermektedirler. Farklı bir yöntem ile öğrencilik hayatını daha lüks geçirebilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir