TEB Öğrenci Kredi Kartı

Öğrencilik yıllarında masraflarınızı karşılarken daha az maliyetle işlerinizi halletmek, ödemelerinizi düzeyinde yapmak ve bunları yaparken de kolay ödeme seçeneklerinden yararlanmak için TEB öğrenci kredi kartı başvurusu yapmanızı öneriyoruz. Sunduğu cazip seçenekler, ödeme kolaylıkları ve daha farklı avantajlarıyla dilediğiniz gibi harcama yapmanıza yardımcı olacak kart ile öğrencilik dönemini çok güzel bir şekilde değerlendirme ve ekonomik durumunuzu daha seviyeli bir hale getirebilirsiniz.

TEB öğrenci kredi kartı sunduğu cazip seçenekleriyle sizi de memnun edecek, kullanmaya başladıktan sonra çok daha keyifli bir şekilde okul hayatınızı tamamlayacaksınız. “Üniversi TEB” adı ile verdiği kartın özelliklerini gördüğünüzde işinizi çok fazlasıyla göreceğini daha iyi anlayacaksınız.

Üniversi TEB Özellikleri

  • Sinema ve tiyatroda %50 indirim
  • Size özel fırsat ve kampanyalar
  • Taksit ve bedava alışveriş fırsatları
  • Asistan hizmetleri
  • Hesap işletim ücreti yok
  • Ücretsiz havale

TEB Öğrenci Kredi KartıTüm bu özellikler sayesinde ödemelerinizi ve ekstra kazanacağınız fırsatları sayesinde öğrencilik yıllarında çok rahat edebileceğiniz Üniversi TEB kredi kart başvurusu yapmak için size en yakın şubeye uğrayabilir, 0850 200 0 666 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilir ya da internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Harcamalarınızı yaparken kazandıran, ödemelerde kolaylık sağlayan ve öğrencilerin yüzünü güldüren cazip seçenekleri ile TEB öğrenci kredi kartı, okul hayatınızda en büyük destekçiniz olacaktır. Başvuru şartları ve kullanım detayları hakkında bilgi almak için çağrı merkezi numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir