Vakıf Bankası Öğrenci Hesabı

Üniversite yılları dışarıda geçen en yoğun zamanlardır. Aileden ayrı kalınan dönemlerde maddi destek almak en önemli konulardan biridir. Bunu yaparken de bir de avantajlardan yararlanmak gerek. Mesela kullanacağınız öğrenci hesabında ekstra kesintilerin olmaması avantaj bakımından incelenmeye değer konulardan biridir. Vakıfbank öğrenci hesabı ile tüm bunlardan daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Öğrencilere özel olarak sunduğu hesap ile ailenizden gelecek paralarda banka masrafı alınmaz, kart ücreti ödemenize gerek kalmaz ve dilediğiniz zaman internet bankacılığından hesabınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Birçok avantajı ile öğrencilerin işlerinde kolaylıklar getiren Vakıfbank öğrenci hesabı sayesinde okul hayatınızın zor kısımlarını daha rahat bir şekilde atlatabilirsiniz.

Vakıf Bankası Öğrenci Hesabı Başvurusu

Öğrencilerin genel olarak kullandıkları ve tercih ettikleri Vakıf bankası öğrenci hesabı sayesinde daha fazla avantajlara sahip olmak için size en yakın banka şubesine;

  • Kimlik fotokopisi
  • İkametgâh belgesi
  • ÖYSM’den alınmış “Üniversiteyi kazandı” ibareli belge

İle gitmeniz yeterli olacaktır. Daha fazla bilgi ve detay için Vakıfbank iletişim numarasını arayabilir, internet sitelerinden bilgi alabilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir