Vakıfbank Öğrenci Eğitim Kredisi

Çoğu zaman maddi olanaksızlıklar yüzünden eğitimde ulaşılmak istenen seviyeye gelinemeyebiliyor. Özellikle de üniversite serüveni ile başlayıp yurt dışında okul hayatına devam etmek isteyenler, bu konuda daha fazla mağdur olan kesimlerdir. Ancak bunun için çözümlerin de varlığından söz etmek gerekiyor.

Dil okulu, yükseköğretim, ön lisans ya da üniversitenin herhangi bir sınıfında yer alan öğrencilere özel Vakıfbank öğrenci eğitim kredisi ile destek veriyor. Bu sayede hem okulun daha rahat bir şekilde bitirilmesi hem de masrafları kolaylıkla karşılama da rahatlık yaşanabilmektedir. Daha önce de “Vakıfbank eğitim kredisi” ile bilgilendirme yaptığımız konuyu incelediğinizde, kredi başvuru işlemlerinde gerekli evrakların neler olduğunu belirtmiştik.

Vakıfbank Öğrenci Eğitim Kredisi Başvurusu

Başvuru için gerekli belgeleri hazırladıktan sonra yapmanız gereken tek şey en yakın Vakıfbank şubesine gitmek olacaktır.

Öğrenci kendi adına başvuruda bulunacaksa mutlaka sabit gelirinin olduğuna dair bir belge götürmesi gerekiyor. Aynı şekilde öğrenci velisi başvuracaksa da yine istenen evraklar arasında sabit gelir belgesi, mal beyanı ya da kayda değer bir belgenin olması gerekiyor.

Belki bunları da beğenirsin...

Bu yazıya toplam 3 tane yorum yapılmış.

  1. Şubat 24, 2016

    […] yapmak ve sıkıntı yaşamadan okulunuzu tamamlamak için başvurmanızı önerdiğimiz vakıf bank öğrenci kredisi ile rahatlığın keyfini yaşayacaksınız. Bu da okul döneminize bir artı katacaktır. Tüm […]

  2. Şubat 26, 2016

    […] Vakıfbank Öğrenci Eğitim Kredisi […]

  3. Mart 1, 2016

    […] Vakıfbank Öğrenci Eğitim Kredisi […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir