Vakıflar Bankası Öğrenci Kredi Kartı

Üniversite döneminin sıkıntılı zamanlarından biri de maddi olanaksızlıkların yaşandığı dönemlerdir. Aslında her öğrencinin bu durumu yaşaması gayet sıradan bir şeydir. Ancak çözüm bulmak da her öğrencinin mutlaka yapması gereken şeylerden biridir. Araştırmalarımız neticesinde, öğrencilerin yükünü hafifletecek kredi kartlarından birini de Vakıflar bankası veriyor.

Vakıflar Bankası Öğrenci Kredi Kartı

“Like Card” adı ile 18-26 yaş üniversite öğrencilerine avantajlarıyla birlikte kolaylık sağlayan kredi kartı, birçok yönüyle öğrencilerin işinin ve ödemelerinin kolaylaşmasında yardımcı seçenekler sunmaktadır. Dilerseniz Like Card özelliklerini inceleyerek sahip olduğunuzda ne gibi özellikleri kullanabileceğinize göz atalım.

Like Card özellikleri

  • Doğum gününde ekstra fırsatlar
  • E-ticaret sitelerinden yapılan alışverişlerde ekstra puan
  • Etkinliklere katılan öğrencilere ücretsiz taksit
  • Çekilişlere katılma şansı
  • Worldpuan artı Like Puan kazanma

Tüm bunların yanında üniversite çevrelerinde bulunan ve Vakıflar bankası öğrenci kredi kartı ile anlaşmalı olan kafeteryalarda özel avantajlar ve taksit seçenekleri de yine Like Card ile elde edebileceğiniz özelliklerden biridir. Her anlamda kazançlı ve avantajlı olan kart sayesinde harcamalarınız çok daha düzeyinde ve yerinde olacaktır.

Vakıflar bankası öğrenci kredi kartı başvurusu yapmak için ise yapmanız gereken tek şey kart ile ilgili detaylı bilgileri almak için arayabileceğiniz 0850 222 0 724 numaralı çağrı merkezini aramak, internet sitesinden detayları incelemek veya en yakın Vakıflar bankası şubesine uğramak olacaktır. Like Card ile harcamalarınız çok daha keyifli olacak.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir