Yapı Kredi Öğrenci Hesabı

18-26 yaş arası tüm üniversite öğrencilerine sunulan Yapı Kredi öğrenci hesabı ile okul dönemini en güzel şekilde tamamlama kolaylıklarına sahip olabilirsiniz. “Play Kart” adı ile sunduğu kredi kartı, öğrencilerin harcamalarında ekstra özellikleri kazanmasını sağlamaktadır. Anlaşmalı iş yerlerinde taksit seçenekleri, ödeme erteleme, sinema ve tiyatro bileti gibi ekstra özelliklere sahip olan kart ile beklediğinizden çok daha rahat edeceksiniz.

Yapı kredi öğrenci hesabı başvurusu da oldukça kolaydır. Sahip olmanız gereken belgeler hakkında daha önceki yazımızda bilgi vermiştik. Ancak basit bir şekilde tekrar üzerinden geçmek gerekiyorsa; ikametgâh belgesi, kimlik fotokopisi, üniversite kimlik kartı

Yukarıda saymış olduğumuz belgeler elinizde hazır bulunuyorsa, yapmanız gereken tek şey size en yakın Yapı kredi şubesine uğramak olacaktır. Yapı kredi öğrenci hesabı ile hesabınızı kontrol altında tutacak, harcamalarınızda ekstra özellikler kazanacak ve böylelikle okul hayatınız hem daha rahat hem de daha ekonomik bir düzeyde tamamlanacaktır. Birçok avantajı ile üniversiteli öğrencilere yardımcı olan Play kart ile siz de rahat edeceksiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

1 Yorum

  1. Şubat 1, 2016

    […] Yapı Kredi Öğrenci Hesabı […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir