Yapı Kredi Öğrenci Kredi Kartı (Play Kart)

Bütün gençleri bir araya getiren ve gençlere özel fırsatlar sunan Yapı Kredi Bankası, ödeme ve harcamaların kolaylıkla yapılması için öğrencilere “Play Kart” sunuyor. Play Kart ile yapacağınız tüm alışverişlerinizde ekstra özelliklere sahip olacak, avantajlarıyla yüzünüzü güldüreceksiniz. 18 yaşını doldurmuş ve Türk vatandaşı olan her öğrenci kolaylıkla başvuru yapabilmektedir.

Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Meslek Yüksek Okulu, Hemşirelik Sağlık Yüksek Okulu ve Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’nda (BESYO) tüm öğrencilerin başvurabildikleri Yapı kredi öğrenci kredi kartı ile beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Tek şart, 18-25 yaş arasında olmanızdır.

Yapı Kredi Öğrenci Kredi Kartı

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Özellikleri

 • Gençlere yönelik etkinliklerde indirim fırsatı
 • Çeşitli markaların ürünlerinde indirim ve özel taksit imkanı
 • Play harçlık
 • Hesap işletim ücreti ödememe
 • Düzenli harçlık

Bunlardan çok daha fazlasına sahip olan Yapı Kredi öğrenci kredi kartı ile dilediğiniz gibi harcama yapacak, ödemelerinizde zorluk çekmeden rahatlıkla ödemelerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Başvuru yapmak için şube ve 4421 SMS kanalları aracılığı ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önce kullandığınız Worldkart var ise bunu dönüştürmek için yapmanız gereken tek şey şube, İnternet Şubesi ve call-center kanallarından birinden banka ile iletişime geçmek olacaktır. Öğrencilik yıllarının çok daha keyifli geçmesi için Yapı Kredi bankasının gençlere özel sunduğu Play kredi kartı ile çok daha rahat edeceksiniz. Daha fazla bilgi için resmi internet sitesini inceleyebilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bu yazıya toplam 2 tane yorum yapılmış.

 1. Şubat 1, 2016

  […] Yapı Kredi Öğrenci Kredi Kartı (Play Kart) […]

 2. Şubat 27, 2016

  […] Yapı Kredi bankasının öğrencilere özel sunduğu “Play Card” 1000 TL limit veriyor. Kolaylıkla harcamalarınızı yapabileceğiniz kart ile hem ekstra […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir