Yapı Kredi Öğrenci Eğitim Kredisi

Öğrenci kredisi, özellikle de üniversite hayatında en çok lazım olan şeylerden biridir. Maddi olanaksızlıkların olması ya da öğrenim hayatının var olan maddi durumla yeteri kadar desteklenememesi öğrencilik hayatının çok daha zor şartlar altında ilerlemesine neden olmaktadır. Bankalar, bu konuda öğrencilere destek olarak kredi imkânı sunmaktadırlar. Bu konuda en önde gelen banka ise Yapı Kredi Bankası’dır. Yapı Kredi öğrenci kredisi adıyla öğrencilere destek olan banka, kolay ödeme seçenekleri ve uzun vadede taksit seçenekleriyle bu hizmetleri sunmaktadır. Yapacağınız küçük bir inceleme sonucunda kredi kullanmanın kolaylıklarını Yapı Kredi Bankası’ndan değerlendirebilirsiniz.

Yapı Kredi Öğrenci Kredisi

Yapı Kredi Öğrenci Kredisi Nasıl Alınır?

Öğrenci ya da veli olmanıza bakılmaksızın, düzenli bir gelire sahip iseniz Yapı Kredi öğrenci kredisi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 36 aya varan vade seçenekler ve düşük faiz oranlarıyla öğrenci kredisi alabileceğiniz banka sayesinde eğitim hayatınızın çok daha düzenli bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Yurtiçi veya yurtdışında okul hayatınızın çok daha düzeyinde ilerlemesi için yapmanız gereken tek şey istenen evrakları eksiksiz olarak size en yakın şubeye teslim etmek olacaktır.

Yapı Kredi öğrenci kredisi için gerekli evraklar

  • Başvuru yaparken öğrenci ya da velinin kimlik fotokopisi
  • Başvuru yapacak kişinin gelir belgesi
  • Serbest meslek sahiplerinin vergi levhası fotokopisi
  • Emekli veliler için “Maaş cüzdanı” fotokopisi
  • Varsa kira geliri veya tapu fotokopisi
  • Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren herhangi bir faturanın fotokopisi

Tüm bu evraklarınız hazır ise size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine uğrayarak öğrenci kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

1 Yorum

  1. Şubat 27, 2016

    […] Yapı Kredi Öğrenci Kredisi […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir