Ziraat Bankası Öğrenci Eğitim Kredisi

Öğrenci velileri ya da öğrencilerin direkt olarak faydalanabileceği hizmet ve olanaklara sahip olan Ziraat bankası, öğrenci kredisi konusunda en hassas davranan bankalardan biridir. Yakın bir zamanda düzenlediği “Ders çalışmak sizden, ihtiyaçlarınızı karşılamak bizden!” sloganı ile öğrenci kredisi vermeye başlayan Ziraat bankası, ödemelerde kolay ve esnek seçenekler sunmayı da ihmal etmiyor.

Ziraat Bankası Öğrenci Kredisi

Velilerin de faydalanabileceği bu kredi türünde, %1,55 faiz oranıyla 36 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır. İhtiyacınıza göre kredi seçebileceğiniz ziraat bankası sayesinde, öğrencilerinizin eğitim hayatı çok daha rahat geçecektir. Ziraat bankası öğrenci kredisi ile sahip olmak istediğiniz rahat hayatı çok daha kolay bir şekilde elde ederek öğrenim hayatınızda daha fazla imkânlara sahip olabilirsiniz.

Ziraat Bankası Öğrenci Kredisi Nasıl Alınır?

Yapılması gereken işlem oldukça basittir. Daha önceki konumuzda, “ziraat eğitim kredisi” başlığı altında olması gereken evraklar hakkında genel bilgilere yer vermiştik. Bu kredi türünde de aynı evraklara sahip olmanız gerekiyor. Ziraat bankası öğrenci kredisi başvuru yapmak için size en yakın şubeye gitmeniz yeterli olacaktır. Hem detaylı bilgi edinmek hem de başvuru yapmak için en ideal yöntemin bu olduğunu söylememiz gerekiyor.

Belki bunları da beğenirsin...

Bu yazıya toplam 2 tane yorum yapılmış.

  1. Ocak 25, 2016

    […] devlet bünyesinde olan Ziraat Bankası ve Halkbank gibi resmi statüsü daha yüksek olan bankalar, öğrencilere kredi hizmeti […]

  2. Ocak 25, 2016

    […] okul ihtiyaçlarını daha rahat karşılayabilmeleri için ihtiyaç kredisi vermektedirler. Ziraat bankası, 24 aya varan ihtiyaç kredisi vermektedir. Diğer bankalar da kendi belirledikleri zamanlar […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir