Ziraat Bankası Öğrenim Kredisi

KYK’nın yanı sıra bir de özel ve devlet bankaları da öğrenciler için öğrenim kredisi imkanı sunmaktadırlar. Bankaların sundukları kredi olanaklarında şartlar daha kapsamlı olup yurtiçi ve yurtdışında okuyan öğrencilere de verilmektedir. Ziraat bankası öğrenim kredisi başvurusu yaparak dilediğiniz rahatlıkta okulunuzu tamamlayabilirsiniz. Kredi başvurusu yapılması gerekenler hakkında kısaca bilgi vermek gerekiyorsa;

Ziraat Bankası Öğrenim Kredisi

Ziraat bankası, 24 aya varan taksit seçenekleriyle öğrenim kredisi vermektedir. Kredili Mevduat Hesabı şeklinde kullanım hakkı sunan kredi seçeneğinde, öğrenci, veli ve kursiyerler yararlanmaktadır. Başvuru şartlarında istenen evrak ve belgelere sahip olmanız durumunda size en yakın ziraat bankası şubesine müracaat etmeniz yeterli olacaktır.

Ziraat bankası öğrenim kredisi almak için ön görülen bazı şartlarda Şahsi ve/veya maddi teminat alınmakta olup kredi vadesi boyunca hayat sigortası yapılmaktadır. Öğrenim kredisi başvurusu yapmadan önce mutlaka sunulan şartları incelemenizi öneriyoruz. Ziraat bankası öğrenim kredisi aldıktan sonra öğrencilik hayatınızın çok daha rahat geçeceğini göreceksiniz. Maddi olanaksızlıklar artık okul okumanıza engel olmaktan çıkacaktır.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir