Ziraat Eğitim Kredisi

“Ders çalışmak sizden, ihtiyaçlarınızı karşılamak bizden” sloganı ile eğitim hayatına devam eden öğrencilere olanak tanıyan Ziraat Bankası ile eğitim hayatınızda rahatlığın keyfine varacaksınız. 24 aya varan taksit imkânları ile sunduğu hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey size en yakın şubeye müracaat etmek olacaktır.

Okul, üniversite, kurs veya dershane masraflarını karşılamada zorluk yaşayanlara özel sunduğu avantajları ile Ziraat Bankası, eğitimde öncü olmaya devam ediyor. Düzenli bir gelirinize varsa, velinizin tapulu (ev, arazi, araç) bir mülkü veya sabit bir geliri varsa ve bunu belgeleyebiliyorsanız ziraat eğitim kredisi almamanız için hiçbir sebep yok demektir.

Ziraat Eğitim Kredisi

Ziraat eğitim kredisi almak için gerekli evraklar:

  • Kimlik fotokopisi
  • Öğrencilik belgesi
  • Sabit gelirinizin olduğuna dair belge
  • Yurtdışında okul okuyorsanız okuldan tasdiklenmiş belge

Yukarıda saydığımız evraklarınız tamam ise yapmanız gereken tek şey size en yakın Ziraat Bankası şubesine uğramak olacaktır. Kısa sürede ziraat eğitim kredisi alarak masraflarınızın yükünü sırtınızdan atabilirsiniz. Kredi hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için bankanın iletişim numarasını (444 00 00 – 0850 220 00 00) arayabilirsiniz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir